Op donderdag 12 oktober hebben wij ons als cursus mogen presenteren aan  burgemeester Meijer en wethouders van Zwolle. Dit in het kader van de tweedaagse verbinding. Eerst hebben we ze aan het werk gezet met ons boodschappenspel (goed bekend bij onze cursisten)

Toen hebben we met behulp van een Power-point ons gepresenteerd en in vogelvlucht laten zien

wat we allemaal doen.

Daarna was het tijd voor de vragen. Gelukkig waren een aantal van onze vrijwilligers en cursisten aanwezig die wilden vertellen wat ze aan ons hebben (gehad). Er was vooral veel interesse in welk effect we hebben op hoe mensen in het leven staan. De positieve draai die we aan de cursus en het vrijwilligerswerk proberen te geven kwam duidelijk naar voren.

We willen de burgemeester Henk Jan Meijer, wethouder Michiel van Willigen en communicatie adviseur Herma Broekhof bedanken voor hun interesse en vooral onze vrijwilligers en cursisten voor hun open verhaal.

Joella en Gerrie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *